НОВИНИ

Ар’єв озвучив стратегічні цілі української делегації в ПАРЄ на найближчий рік

За словами нардепа, найважливішим моментом є збереження обмежень щодо делегатів із Росії.

Народний депутат, голова Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв в інтерв’ю Тижню розповів, що після ухвалення резолюцій щодо України в ПАРЄ у найближчий рік потрібно втримати ситуацію, а також домагатися, щоб Асамблея і далі називала речі своїми іменами, і вимагати збереження обмежень щодо делегатів із РФ.

«Треба утримати ситуацію. Ми домоглися головної резолюції. Зараз мусимо втримати позиції, бо багато хто має бажання відповісти нам резолюцією моніторингового комітету по Україні. Ми чули вже такі сигнали не раз. Намагатимуться гіпертрофувати проблеми за, скажімо так, недостатньої уваги до тих речей, яких Україна об’єктивно вже досягла. Зокрема, порушуватиметься питання розслідування подій 2 травня в Одесі. Педалюватиметься закон, який дозволятиме партіям змінювати свої виборчі списки в тій частині кандидатів, які не пройшли (стоять на черзі у виборчі органи влади). Речі, які насправді для України не головні», - повідомив він.

Крім того, за словами Ар’єва, українська делегація за будь-яких обставин стежитиме за розвитком ситуації на окупованих територіях Донбасу та в Криму, домагатиметься, щоб Асамблея і далі називала речі своїми іменами. І найважливіший момент — збереження обмежень щодо делегатів із РФ, допоки остання не почне поводитися так, як належить члену Ради Європи, і доки не виконуватиме засадничі пункти статуту РЄ.  

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.