НОВИНИ

Фінляндія слідом за Норвегією відновила торгово-економічні контакти з РФ

Це говорить про потепління відносин.

Фінляндія слідом за Норвегією відновила торговельні та економічні зв'язки з російською владою вперше з моменту анексії Криму. Як пише Financial Times, це говорить про потепління відносин.

На цьому тижні три норвезькі міністри зустрілися з міністром природних ресурсів та екології Росії Сєргєєм Донським і домовилися про обмін даними сейсмічних спостережень для розвідки нафтогазових родовищ на арктичному шельфі неподалік від спільного кордону.

Норвезька та фінська влада наполягає на тому, що нічого особливого не відбувається, і нинішнє відновлення контактів з російськими відомствами не йде врозріз із загальною західною політикою і введеними щодо Росії санкціями.

Експерти вважають, що активізація зв'язків Північних країн з Росією пов'язана в першу чергу з тим, що військове вторгнення Росії до Криму та на Донбас відходять з часом на другий план, і пам'ять про події дворічної давності поступово стирається.

Нагадаємо, в понеділок, 28 листопада, у своїй заяві міністерство торгівлі, промисловості і рибного господарства Норвегії повідомило, що міністр промисловості і міністр нафти провели окремі зустрічі з міністром природних ресурсів РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.