НОВИНИ

Цьогоріч в Україні зросла кількість кримінальних злочинів – інфографіка

Порівняно з минулим роком, також зросла кількість потерпілих.

В 2016-ому році в Україні зросла кількість кримінальних правопорушень, порівняно із 2015-м. Про це повідомляють Тексти, з посиланням на дані Генеральної прокуратури.

Якщо за десять місяців 2015-ого року було зафіксовано 463 тис. випадків кримінальних правопорушень, то у 2016-ому за цей самий період - 552 тис. Велика різниця у кількості потерпілих: 333 тис. у 2015-ому та 414 тис. - у 2016-ому.

Найбільше криміналу зафіксовано у м. Києві, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, а також Львівській областях.

Клікайте на карту внизу, щоб досліджувати правопорушення в кожній з областей за ступенем тяжкості та за кількістю.

Як повідомляв прокурор Києва Роман Говда, протягом дев’яти місяців 2016 року кількість злочинів у столиці збільшилась на 50% у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, при цьому приріст злочинності не є критичним. 

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ході засідання комітету ВР з правоохоронної діяльності назвав причини зростання злочинності в Україні. Серед них - зростання обігу зброї через війну, дострокове звільнення в'язнів за "законом Савченко", управлінська деорганізація Нацполіції тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.