НОВИНИ

До офіційного відкриття театру на Подолі ще є час відкоригувати фасад – головний архітектор Києва

Відкриття заплановане на весну наступного року.

До відкриття Київського академічного драматичного Театру на Подолі, яке заплановане на весну 2017 року, ще є час відкоригувати вигляд фасаду з урахуванням думки експертів і громадськості. Про це під час інспектування  відреставрованого Київського академічного драматичного театру на Подолі заявив головний архітектор столиці – директор Департаменту містобудування та архітектури Олександр Свистунов, інформує прес-центр КМДА.

«Містобудівними умовами та протоколом Містобудівної ради визначено, що проект має бути представлений на обговорення, що і буде зроблено – думка експертів та громади має бути врахована. До запланованого відкриття театру (навесні 2017 року) є ще час для того, аби провести цю роботу і виконати коригування фасаду. Ми вдячні меценату за внесок у цей культурно-соціальний проект і, впевнені, що після обговорення з громадськістю та відповідного коригування, театр прикрасить місто і буде служити мешканцям столиці», – сказав Свистунов.

У КМДА нагадують, що відкриття будівлі театру заплановане на весну 2017 року. 30 років Київський академічний драматичний театр існував без власного приміщення. Реконструкція будівлі театру на Андріївському узвозі тривала понад 23 роки. Реалізувати проект стало можливим завдяки меценатській програмі та за підтримки Міністерства культури, Київської міської державної адміністрації та Департаменту культури КМДА.

У вівторок, 29 листопада, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. 

Частина людей, які прийшли на відкриття фасаду, аплодували, інші на чолі зі свободівцем Ігорем Мірошниченком – скандували "Ганьба".

Дивіться також: Ядерний реактор чи крематорій? Фотожаби про редизайн київського Театру на Подолі

Думки киян розділилися і в соцмережах: хтось називає реконструйований театр "зрілою сучасною архітектурою", хтось – "пам’ятником гігантському кіоску", "крематорієм" чи "ядерним реактором". Тиждень.ua зробив підбірку коментарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.