НОВИНИ

Німецька контррозвідка попередила політичні партії про російських хакерів

Також влада інформуватиме щодо захисту комп'ютерів і мереж.

Гамбурзька контррозвідка попередила політичні партії про активність російських хакерів. Про це йдеться в офіційному документі, з яким ознайомилася редакція німецької газети Die Welt.

Відомство з охорони конституції Німеччини хоче під час бесід проінформувати партії про актуальність російських хакерських атаках, а також прийняти ряд заходів щодо захисту комп'ютерів і мереж.

Співробітники спецслужби з Гамбурга наводять як приклад попередження про хакерські атаки на кандидата в президенти в США від Демократичної партії Хілларі Клінтон.

Ці атаки, йдеться в документі, продемонстрували, що їх публікація напередодні виборів у США ганьбить представників політичних і конституційних органів, а також впливає на хід виборів.

Нагадаємо, кандидат на пост президента США від демократів Хілларі Клінтон заявила, що комп'ютери Національного комітету Демократичної партії США зламали російські спецслужби.

Після цього Федеральне бюро розслідувань зафіксувало спроби зламу виборчих систем в штаті Арізона, до яких можуть бути причетні хакери з Росії.

Через деякий час Демократична партія США заявила про нову спонсоровану Росією кібератаку.

Раніше видання The Economist писало, що через кібератаки двох груп російських хакерів Fancy Bear і Cozy Bear, у російській розвідці виник конфлікт.

Група хакерів Fancy Bear також відома публікацією документів Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). Також російських хакерів у зломі акаунтів підозрює компанія Yahoo.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.