НОВИНИ

«Динамо» виступило із заявою щодо скарги «Шахтаря»

Донецький клуб вимагає відсторонити від роботи директора із зв’язків з громадськістю киян.

Прес-служба київського «Динамо» опублікувала на фіційному сайті клубу заяву щодо скарги донецького «Шахтаря». 

«Наш клуб із подивом сприйняв скаргу ФК «Шахтар» (Донецьк) до Комітету з етики та чесної гри ФФУ стосовно оприлюднених через ЗМІ публічних висловлювань директора із зв’язків з громадськістю ФК «Динамо» (Київ) журналіста Миколи Несенюка», – йдеться у заяві.

У зв’язку з цим клуб доводить до відома громадськості, що «на відміну від деяких футбольних клубів УПЛ в київському «Динамо» відсутня практика цензури відносно гравців, тренерів та співробітників». 

Зазначається, що офіційна позиція «Динамо» з усіх питань відображається виключно на клубному сайті.

«В інших випадках співробітники ФК «Динамо» (Київ) мають право висловлювати свої особисті думки на різноманітних інформаційних платформах абсолютно вільно, якщо це не порушує чинного законодавства України», – підкреслюється у заяві.

Раніше донецький «Шахтар» вимагає відсторонити від роботи директора депертаменту «Динамо» по роботі із засобами масової інформації – Миколи Несенюка – з займаної посади. Причина, на думку «Шахтаря» , некоректні висловлювання стосовно донецькому клубу. 

Нагадаємо, у 2013 році тоді головного тренера «Шахтаря» Мірча Луческу оштрафували за відмову потиснути руку наставнику команди «Карпати» Олександру Севідову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.