НОВИНИ

IAAF за хабарі покривала позитивні проби російських легкоатлетів - ARD

Підозрювані спортсмени раніше були викриті у вживанні допінгу і зараз відбувають дискваліфікацію.

Російські спортсмени давали великі хабарі Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) за приховування позитивних допінг-проб/

Про це повідомляє німецький телеканал ARD, який раніше випустив кілька документальних фільмів про поширення допінгу в російській легкої атлетики.

За даними видання, як мінімум шість провідних російських легкоатлетів з 2011 року заплатили від €300 тисяч до €700 тисяч за приховування позитивних результатів допінг-проб.

Документи, що підтверджують це, отримані паризькою прокуратури, яка займається розслідуванням фінансових злочинів в IAAF.

Телеканал стверджує, що хабара заплатили Лілія Шобухова (марафон), Валерій Борчин (спортивна ходьба), Ольга Каніськіна (ходьба), Владімір Канайкін (ходьба), Сєргєй Кірдяпкін (ходьба) і Юлія Заріпова (біг з перешкодами).

Всі шестеро були в різний час викриті у вживанні допінгу і зараз відбувають дискваліфікацію.

Нагадаємо, спортсменку Юлію Стєпанову, яка не раз виступала на німецькому каналі ARD із заявами про систематичне вживання допінгу у вітчизняній легкій атлетиці, позбавили ​​можливості виступати на міжнародних змаганнях разом з іншими російськими легкоатлетами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.