НОВИНИ

Єврокомісар із питань енергетики поїде в Москву домовлятися про постачання газу в Україну – ЗМІ

Мова йтиме також про те, що Україна лишатиметься важливим транзитним партнером і після 2018 року.

Європейський комісар з питань енергетичного союзу Марош Шефчович ближчим часом має відвідати Москву для переговорів щодо "зимового пакету" постачання газу в Україну. Про це розповів "Європейській правді" посадовець ЄС.

"У найближчому майбутньому єврокомісар Шефчович відвідає Москву. І не тільки для обговорення умов зимового пакету, а й для переговорів щодо того, що Україна лишатиметься важливим транзитним партнером і після 2018 року", – заявив він.

Співрозмовник підтвердив, що йдеться про візит, який відбудеться в рамках переговорів про постачання газу в Україну та його безперебійного транзиту.

"Ці переговори відбуватимуться в рамках тристоронніх консультацій (між Україною, ЄС та РФ)", - додав він.

Співрозмовник зазначив, що мають відбутися зустрічі як на урядовому рівні, так і з "Газпромом". Водночас, він порадив не очікувати значних зрушень саме після цього візиту.

"Я не очікую, що буде якесь рішення саме зараз. Це лише перші переговори. Але зрештою ми сподіваємося на успіх переговорів щодо зимового пакету", - зазначив представник ЄС.

Раніше повідомлялось, що Верховна Рада України закликає депутатів з Європейського парламенту, Європейської комісії, національних парламентів держав-членів Європейського Союзу не допустити реалізацію політично мотивованих проектів з будівництва газопроводів в обхід України.

Також нагадаємо, що Росія, ЄС і Україна найближчим часом зберуться на тристоронні переговори щодо газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.