НОВИНИ

Путін відреагував на резолюцію Європарламенту щодо протидії російській пропаганді

Російський президент назвав таке рішення "деградацією уявлень про демократію в західном суспільстві".

Президент РФ Владімір Путін назвав резолюцію Європарламенту щодо протидії зовнішній пропаганді свідченням політичної деградації уявлень про демократію і привітав російські ЗМІ з результативною роботою. Про це він сказав російським журналістам.

"Якщо правда, якщо таке рішення прийняте, це свідчить про те, що ми спостерігаємо деяку, причому абсолютно очевидну деградацію в політичному сенсі цього слова, уявлень про демократію в західному суспільстві, в даному випадку, на рівні Європарламенту", - сказав Путін.

"Зовсім недавно, власне кажучи, ці спроби ще тривають, нас все намагалися і намагаються досі вчити демократії. І завжди від цих вчителів ми чули, що найбільш порочні способи вести справи з опонентами - це щось забороняти, і це не відповідає принципам і нормам демократії, а кращим способом є завжди відкрита дискусія і подання до цієї дискусії своїх яскравих і переконливих аргументів", - сказав Путін.

У зв'язку з цим він зазначив, що таке рішення може свідчити тільки про деградацію уявлень про демократію в західному суспільстві.

"Дуже розраховую на те, що все-таки здоровий глузд переможе, і реально ніяких обмежень ми тут не побачимо. Ну а тих наших представників преси, журналістів, які спонукали представників європейського органу приймати такі рішення, хочу привітати з тим, що вони проводять, судячи з усього, вельми активно, результативно і талановито свою роботу", - сказав глава Російської держави.

Як повідомлялося, Європарламент ухвалив резолюцію щодо протидії російським ЗМІ. Резолюція має назву «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін». У документі говориться, що пропаганда є частиною «гібридної війни» і націлена на те, щоб «спотворити правду, посіяти сумніви і ворожнечу між країнами союзу». Зокрема, стверджується, що Росія надає фінансову підтримку опозиційним партіями і організаціям в країнах-членах ЄС, а також «використовує фактор двосторонніх міждержавних відносин для роз'єднання членів спільноти».

Основні інформаційні загрози Євросоюзу - це агентство Sputnik, телеканал RT, фонд «Русский мир» і підвідомче російському МЗС федеральне агентство «Россотруднічество», йдеться в документі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.