НОВИНИ

Готель у Кам'янці-Подільському, де масово отруїлися люди, після перевірки закрили

Держспоживслужба планує ще одну перевірку.

Роботу готельно-ресторанного комплексу "Ксенія" у Кам'янці-Подільському, де отруїлися діти і дорослі, зупинили: під час перевірки там виявили певні порушення. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

«Під час перевірок виявили певні порушення… Зараз проводяться лабораторні дослідження. Очікуємо, що вони будуть готові до кінця тижня. За результатами буде здійснена ще одна перевірка Держпродспоживслужбою, щоб точно з’ясувати причини того, що сталося. У будь-якому разі робота закладу зупинена. Звернення до правоохоронних органів, у цьому випадку мова йде, щоб перекваліфікувати склад правопорушення», – сказав Лапа.

Нагадаємо, 22 листопада повідомлялося, що у Хмельницькій області внаслідок отруєння госпіталізовано 12 осіб, серед яких 9 дітей та 3 дорослих. Всі вони брали участь у дитячому молодіжному фестивалі у Кам'янці-Подільському і проживали в одному готельно-ресторанному комплексі та разом харчувалися. Попередній діагноз – «Гострий гастроентероколіт».

Того самого дня до Києва прибули з Хмельницької області 18 отруєних дітей. На залізничному вокзалі їх зустрічали працівники екстреної медичної допомоги. Пізніше лікар припустив, що причиною отруєння стала сальмонела.

У Дердпрожспоживслужбі повідомили, що у готельно-ресторанному комплексі "Ксенія" санітарно-епідеміологічне обстеження почали проводити ще 21 листопада. За фактом виникнення спалаху підготовлено матеріали до прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.