НОВИНИ

Керівник Держгеонадр прокоментував провадження НАБУ щодо квартири за 5 млн грн

За його словами, звернення нардепа Ярослава Маркевича, на основі якого відкрили це кримінальне провадження, є підробленим.

Виконуючий обов’язки голови Держгеонадр Микола Бояркін заявив, що провадження НАБУ щодо купівлі квартири його матір’ю є замовним. Про це він повідомив у Facebook.

«Щодо мого «збагачення», про яке вчора написали деякі ЗМІ. Я на роботі, підозри мені ніхто не оголошував. А НАБУ справді розслідує купівлю квартири моєю мамою. Я на цю тему спілкувався з представниками НАБУ. Надав їм усі документи, які вони хотіли. Співпрацюємо й досі. Щодо маминої квартири. Моя сім’я володіє певною нерухомістю ще з радянських часів. Мама квартиру, придбану ще в ті часи, поставила на продаж. Взяла позику та купила нове помешкання. Ця справа – яскравий приклад нахабної замовності», - наголосив посадовець.

За його словами, звернення нардепа Ярослава Маркевича, на основі якого відкрили це кримінальне провадження, є підробленим.

«Та достовірність цього «звернення» ніхто не перевіряв. І, не зважаючи на підроблений підпис, кримінальне провадження таки відкрили», - зазначив Бояркін.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України розпочало кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення Бояркіна. Детективи НАБУ зацікавилися придбанням дорогої квартири та автомобіля матір’ю чиновника, вартість яких виявилася більшою, ніж сукупний дохід самого Бояркіна, його дружини та матері за 17 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.