НОВИНИ

Податківці прийшли з обшуками в міськраду Кривого Рогу

За словами заступника мера, перевіряється наявність документів щодо тендерів, договори, акти виконаних робіт.

Працівники Державної фіскальної служби у четвер, 17 листопада, прийшли з обшуком до мерії Кривого Рогу. Про це пише місцеве видання 0564.

Обшуки відбуваються на підставі рішення Жовтневого суду Дніпра. За словами заступника мера Олександра Катриченка, зараз відбуваються слідчі дії в усіх кабінетах управління будівництва та житлово-комунального господарства, перевіряється наявність документів щодо тендерів, договори, акти виконаних робіт.

Під час слідчих дій копіюються бази даних з комп'ютерів.

На питання журналіста, чи не пов'язані обшуки з розкраданням 50 мільйонів на ремонтах доріг, про яке раніше заявила СБУ, Катриченко відповів, що у нього такої інформації немає, це ніяк не пов'язано з управлінням.

Нагадаємо, Генпрокуратура та поліція проводили обшуки у приміщенні Львівської міської ради у зв'язку з підозрою службовців у завданні збитків державі. Досудове розслідування встановило, що службові особи міської ради уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн грн, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах. У міськраді заявили, що купівля земельної ділянки для будівництва індустріального парку відбулася через відкритий конкурс. 17 листопада  начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Юрія Гольця затримали за підозрою в отриманні хабара розміром 90 тис. грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.