НОВИНИ

Кабмін дозволив молодим вченим створювати ради при органах виконавчої влади

Документ визначає завдання, які покладаються на ради, процедуру їх формування та алгоритм функціонування.

Кабінет міністрів України затвердив положення, що дасть можливість створювати ради молодих вчених при органах виконавчої влади. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Відповідно до положення, ради молодих вчених при органах виконавчої влади сприятимуть реалізації прав молодих учених, надаватимуть їм консультативну підтримку у здійсненні наукової діяльності, співробітництва з іноземними замовниками наукової продукції тощо.

“Прийняття такого положення – це ключовий крок, що відкриває можливості створювати ради молодих вчених при органах виконавчої влади. Для нас дуже важливо, щоб молоді вчені в Україні мали підтримку та могли захистити свої права при необхідності”, - зазначила очільниця Міносвіти Лілія Гриневич.

Крім того, документ також визначає завдання, які покладаються на ради, процедуру їх формування та алгоритм функціонування.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки запропонувало скасувати вимогу про обов'язковість знання англійської мови для отримання вчених звань доцента та професора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.