НОВИНИ

У Польщі почали ексгумацію подружжя Качинських

Упродовж чотирьох днів тіла досліджуватиме міжнародна команда судмедекспертів.

Увечері 14 листопада у Кракові розпочалася ексгумація тіла колишнього президента Польщі Леха Качинського та його дружини Марії.

Подружня пара стала першими жертвами авіакатастрофи під Смоленськом, чиї тіла буде ексгумовано в цілях слідства. Впродовж чотирьох днів тіла досліджуватиме міжнародна команда судмедекспертів.

Нагадаємо, у Польщі ексгумують тіла жертв катастрофи під Смоленськом за винятком тих, чиї останки вже були розглянуті в ході розслідування. Раніше Ярослав Качинський дав свою згоду на ексгумацію тіла свого покійного брата-близнюка Леха. Впродовж близько року експерти будуть аналізувати ДНК загиблих на предмет наявності слідів вибухових речовин, які могли стати причиною катастрофи 2010 року.

7 березня у Варшаві розпочалося повторне розслідування Смоленської катастрофи.

Літак Ту-154 польського президента Леха Качинського розбився 10 квітня 2010 року під Смоленськом. Загинули 96 людей - 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. Серед загиблих - президент, його дружина і частина керівництва країни.

У січні 2011 року контрольована російською владою МАК оприлюднила остаточний звіт про причини Смоленської трагедії, в якій всю провину за катастрофу польського урядового літака Ту-154 поклала на польську сторону, не побачивши жодної вини в діях росіян. Згодом у Росії заявили, що не видадуть Польщі уламки літака Качинського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.