НОВИНИ

Моґеріні нагадала главам МЗС ЄС про безвізовий режим для Грузії та України

За словами верховного представника ЄС із закордонних справ, важливо, щоб ЄС поважав свої обіцянки щодо лібералізації віз.

На засіданні Ради ЄС із закордонних справ обговорювалося питання про надання безвізового режиму для Грузії і України. Про це повідомила журналістам у понеділок в Брюсселі верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Моґеріні.

"Я поставила питання міністрам (закордонних справ країн ЄС – ред.) про перспективи лібералізації віз для Грузії та України з відчуттям терміновості, з якою треба просуватися цим досьє, і тому що Грузія виконала критерії. Є рішучість, щоб все було розставлено по місцях" , - відповіла Могеріні на питання грузинської журналістки на прес-конференції.

Читайте також: Клімкін вважає, що Україна має шанс отримати рішення щодо "безвізу" до 24 листопада

Вона вітала майбутній візит до Брюсселя прем'єр-міністра Грузії. За її словами, "ситуація в Грузії дуже обнадійлива, дуже позитивна".

"Важливо, щоб Європейський союз поважав свої обіцянки щодо лібералізації віз", - сказала верховний представник ЄС із закордонних справ.

Як відомо, Європарламент мав розглянути питання про безвізовий режим для України у листопаді, проте не вніс його до порядку денного. В Адміністрації президента України запевнили, що питання про введення безвізового режиму між Україною та ЄС можуть внести до порядку денного Європарламенту за кілька днів до пленарної сесії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.