НОВИНИ

У Польщі поліцейські почали перевірку у справі про спалення прапора України

Поліція має намір передати матеріали справи до прокуратури.

Поліція Польщі вивчає відеозапис спалення українського прапора на Марші незалежності в Варшаві і обіцяє передати матеріали по цій справі до прокуратури. Про це повідомляє "Польське радіо" з посиланням на прес-секретаря варшавської поліції Маріуша Мрозека.

"Ми проводимо перевірку на основі інформації з мас-медіа і відеоролика, який був розміщений і поширений в Інтернеті. Це відео вилучили", - повідомив Мрозек.

За його словами, поліція з'ясовує, де саме стався інцидент.

"Після збору цієї попередньої інформації ми передамо матеріал до прокуратури з метою його вивчення", - зазначив Мрозек.

Він додав, що поліція займеться встановленням осіб, які спалили державний прапор України, хоча поки що ніхто не звернувся в поліцію із заявою по цій справі.

Раніше повідомлялось, що польські націоналісти побили паліїв, які під час Маршу незалежності у Варшаві спалили український прапор.

Нагадаємо, радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час Маршу незалежності в п’ятницю у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України.

В свою чергу, у посольстві України в Польщі заявили, що засуджують спалення державного прапора України на Марші незалежності у Варшаві й очікують від польської сторони реакції на цей інцидент і покарання зловмисників.

Представники канцелярії президента Польщі та уряду РП заявив, що відповідальність за спалення українського прапора під час Маршу незалежності у Варшаві мають нести його організатори.