НОВИНИ

Білий дім поширив офіційну заяву щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні

"Навіть у найважчі часи український народ з гідністю продовжував свою боротьбу за мир, свободу й демократію",- йдеться в документі.

У США вшановують пам'ять жертв загиблих під час Голодомору в Україні 1932-33 років. Про це йдеться в офіційній заяві, яку поширив Білий дім з нагоди річниці трагедії в Україні.

"Сполучені Штати цього місяця приєднуються до солідарності з українським народом, яку висловлює весь світ у пам'ять про жертв Голодомору – однієї з найстрашніших трагедій, спричинених людьми, в сучасній історії", - наголошується в заяві.

Читайте також: В уряді анонсували спорудження другої черги меморіалу жертвам Голодомору

"Навіть у найважчі часи український народ з гідністю продовжував свою боротьбу за мир, свободу й демократію",- йдеться в документі.

Сьогодні, коли Україна зіткнулась з новими загрозами цим важливим цінностям, "американці стоять разом з українцями в їх мужній боротьбі на захист своєї території та демократії".

Українсько-американське співтовариство, а також друзі українського народу докладають всіх зусиль, щоб "пам'ять про тих, хто постраждав у роки Голодомору, жила", в той час як людство не полишає прагнень побудувати кращий, більш вільний і більш справедливий світ, наголошується у заяві.

Дивіться також: В Україні створили інфографіку про причини та наслідки Голодомору

Як відомо, пам'ять жертв Голодомору в Україні вшановують у четверту суботу листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.