НОВИНИ

На будівлі Миколаївської міськради радянську зірку замінили гербом України

Заміна символіки проходила за погодження мера міста.

Вранці 12 листопада на будівлі Миколаївської міської ради замінили радянську п'ятикутну зірку, яка символізує «єдність світового пролетаріату п'яти континентів Землі», на державний герб України. Про це інформують місцеві ЗМІ.

Зазначається, що сама металева стела, на вершині якої розташовувалася зірка, залишилася, але в основі кола встановили Герб України, виготовлений аналогічних розмірів. Як повідомили працівники, які здійснювали демонтаж і установлення герба, заміна символіки відбувається за погодженням з мером Миколаєва Олександром Сенкевичем. Роботи з виготовлення та встановлення тризуба проводяться компанією «Укрбуд».

«Символічно, що один з тих, хто виконував висотні роботи зі встановлення герба, є сином того, що встановлював зірку на будівлі мерії», – сказано в тексті.

Зірка – геральдичний знак, який був символом Червоної Армії і був присутній на прапорі і гербі СРСР, досі є одним з елементів прапора Збройних сил Російської Федерації.

Читайте також: В Україні досі стоять близько 500 пам'ятників Лєніну

Нагадаємо, в травні 2015 року набули чинності закони, згідно з якими забороняється радянська символіка та засуджується комуністичний режим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.