НОВИНИ

Трамп змінить свою різку риторику на посаді президента – генсек ООН

Пан Гі Мун розраховує, що Трамп відступить від своїх різких передвиборних заяв і буде взаємодіяти зі світом для вирішення глобальних криз.

Переможець президентських виборів у США Дональд Трамп змінить свою різку риторику після того, як приступить до виконання обов'язків президента. Таку думку в інтерв'ю AFP висловив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

Генсек ООН розраховує, що Трамп відступить від своїх різких передвиборних заяв і буде взаємодіяти зі світом для вирішення глобальних криз. Зокрема, Трамп критикував Паризьку угоду по клімату і стверджував, що глобальне потепління є "містифікацією, яку придумали китайці". "Це те, що він говорив в період виборчої кампанії, під час виборчої кампанії. Зараз, після виборів, коли він створює свою перехідну команду з участю досвідчених фахівців, я впевнений, що США мають намір і надалі відігравати провідну роль. Він зробив дуже багато тривожних заяв, але я впевнений, що він буде розуміти всю їхню важливість і серйозність", – зазначив генсек ООН.

Читайте також: У Єврокомісії заявили про ризики для відносин між ЄС і США через президентство Трампа

Як повідомлялося, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп став 45-м президентом США, набравши 279 голосів із 270 необхідних. 

Також нагадаємо, представник Державного департаменту США Марк Тонер заявив, що позиція США щодо України за президентства Трампа залишиться незмінною, а санкції, введені проти російських громадян і корпорацій після анексії Криму та агресії на Донбасі, залишаються в силі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.