НОВИНИ

Чорнобильську зону тимчасово закриють для відвідувачів

Причина закриття – насування захисної арки на об'єкт "Укриття".

Відвідування об'єктів на "Чорнобильській АЕС" тимчасово призупинили через проведення технологічних операцій на об'єкті "Укриття". Про це інформує прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження. 

Згідно з повідомленням, ідеться про призупинення відвідування на період з 12 по 29 листопада.

"У зв'язку з проведенням технологічних операцій на об'єкті "Укриття", а також відповідно до наказу голови ДАЗВ Віталія Петрука від 7 листопада 2016 року № 129 "Про призупинення відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення», в період з 12 по 29 листопада поточного року відвідування об'єктів ДСП "Чорнобильська АЕС" (в т. ч. оглядовий майданчик об'єкта "Укриття" та став-охолоджувач) тимчасово призупинено", - пояснили в агентстві.

Нагадаємо, Укренергомонтаж 4 жовтня завершило будівницто захисного контуру на Чорнобильській АЕС – так званої арки. ​ У період з 13 по 29 листопада здійснюватиметься насування арки нового безпечного конфайменту на об'єкт "Укриття".

29 листопада процес буде завершено, після цього у період до листопада 2017 року здійснюватимуться роботи з введення об'єкта в експлуатацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.