НОВИНИ

СБУ заявила про план протидії намірам РФ дестабілізувати ситуацію в Україні

"План дієвий, ми працюємо цілодобово", - запевнив начальник Департаменту захисту національної державності.

Служба безпеки має план протидії намірам РФ дестабілізувати ситуацію в Україні з метою проведення дострокових парламентських виборів. Про це заявив начальник Департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик.

"План є, задіяні всі сили і засоби, які є в СБУ, служби зовнішньої розвідки. У нас тісна взаємодія з поліцією, іншими правоохоронними органами, судами, прокуратурою", - сказав Дублик на брифінгу в п'ятницю в Києві.

"Якби у нас такого плану не було, ви самі знаєте, що б було на вулицях Києва ... План дієвий, ми працюємо цілодобово", - запевнив начальник департаменту.

При цьому він підкреслив, що всі дії правоохоронців у цьому плані не порушують прав громадян. "Люди мають право виходити на вулицю з вимогами, але коли їх використовують під час протестних акцій (це неприпустимо - Ред.)", - підкреслив Дублик.

Нагадаємо, у Службі безпеки України інформують, що перший етап реалізації розробленого Росією плану дестабілізації ситуації в Україні з метою оголошення дострокових парламентських виборів запланований на 15 листопада з всеукраїнської акції протесту банківських вкладників. Також в СБУ повідомили, що одночасно з дестабілізацією в Києві Росія планує загострення і на фронті.

Раніше повідомлялося, що СБУ викрила плани РФ щодо дестабілізації ситуації в 15 регіонах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.