НОВИНИ

СБУ назвала три етапи російського плану з дестабілізації ситуації в Україні

За даними спецслужб, метою РФ є спровокувати дострокові вибори в Україні.

У Службі безпеки України інформують, що перший етап реалізації розробленого Росією плану дестабілізації ситуації в Україні з метою оголошення дострокових парламентських виборів запланований на 15 листопада з всеукраїнської акції протесту банківських вкладників. Про це повідомив начальник департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик на брифінгу в п'ятницю.

"Старт зазначених дій запланований на 15 листопада з всеукраїнської акції протесту банківських вкладників", - сказав він.

За його словами, 17 листопада акції повинні трансформуватися в протест проти підвищення тарифів, який, за планами РФ, повинен перерости в блокування урядових структур.

"Мета плану - внутрішня дестабілізація, організація дострокових виборів в Україні, посилення позицій проросійських сил в новому парламенті", - додав Дублик.

Наголошується, що, за задумом російських кураторів, акціям протесту планується створити видимість масової підтримки, і вже розгорнута активна агітація в соціальних мережах із закликами всілякої допомоги «протестувальникам».

Також російські сценаристи запланували масові безлади і навіть загибель "низки учасників акцій протесту"

"Першою контрольно-проміжною датою визначено 24 листопада, коли має відбутися саміт України-ЄС", - ідеться в повідомленні.

Зазначимо, також в СБУ повідомили, що одночасно з дестабілізацією в Києві Росія планує загострення і на фронті.

Раніше повідомлялося, що СБУ викрила плани РФ щодо дестабілізації ситуації в 15 регіонах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.