НОВИНИ

Україна долучилась до Європейського кодексу соціального забезпечення

За словами віце-прем'єр-міністра, уряд України продовжить адаптацію національного законодавства до європейських стандартів.

У Страсбурзі від імені України віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко підписав Європейський кодекс соціального забезпечення. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Сьогодні у стінах Ради Європи відбулася знаменна подія для нашої держави - підписання Європейського кодексу соціального забезпечення, який є орієнтиром європейської моделі соціального забезпечення, заснованої на соціальній справедливості. Підписавши цей Кодекс, Україна зробила надзвичайно важливий крок, за яким нас чекає кропітка робота на шляху до його ратифікації, а у подальшому і приєднання України у повному обсязі до статті 12 Європейської соціальної хартії (переглянутої)», - наголосив Розенко.

Він зазначив, що український уряд і надалі спрямовуватиме свої зусилля на повну адаптацію національного законодавства до європейських стандартів, визначених багатосторонніми міжнародними інструментами Ради Європи у соціальній сфері, якими є Європейська соціальна хартія (переглянута) та Європейський кодекс соціального забезпечення.

«Україна як член Ради Європи підтвердила свою рішучість дотримуватися своїх зобов'язань, взятих при вступі до цієї організації, а саме принципів демократії, верховенства права та захисту прав людини», - підкреслив Розенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що уряд Норвегії ухвалив рішення додатково виділити 1,3 млн євро для реалізації Плану дій Ради Європи для України у сфері прав людини та верховенства права.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.