НОВИНИ

Мер Кременчука похизувався ремонтом у кабінеті за півмільйона гривень

Мер Кременчука Олег Бабаєв показав свій робочий кабінет після ремонту, який зробили за його особисті гроші. Ремонт обійшовся меру «в 500 тисяч гривень, а може і більше, треба порахувати».

«Меблі не італійські, але недешеві. Герб міста з обрамленням з натурального дерева ручної роботи - дуже мені подобається, і ексклюзивні настінні годинники з видом старовинного будинку міської управи», - заявив Бабаєв.

Мер розповів, що у всіх предметах інтер'єру буде простежуватися головний бренд - це Кременчук.

Вже замовлено посуд з видами і написами, сервіз теж буде оформлений у такому стилі. За задумом дизайнерів, в коридорі біля кабінету мера буде великий герб міста з підсвічуванням.

У приймальні у секретаря вже стоять шкіряні дивани для відвідувачів, а стіни прикрашені фотографіями старого Кременчука. Безпосередньо в кабінеті мера фотографії міста більш сучасні, стилізовані, 80-х років, а в кімнаті відпочинку - картини міської художниці - знову ж таки з пейзажами Кременчука, ікони.

Бабаєв повідомив, що у нього є особиста санітарна кімната, тому що це дозволяє економити час.

Крім того, неподалік від кабінету мера є конференц-зал, який з'єднаний з ним невеликим коридором. Бабаєв розповів, що в цьому коридорі буде зона відпочинку, щоб журналісти могли почекати або в зручній обстановці взяти у когось з чиновників інтерв'ю. Цей коридор також стане своєрідним музеєм сувенірів. Тут хочуть розмістити «експонати» - подарунки, які дарують зазвичай місту гості.

За словами мера, його кабінет освячено Єпископом Кременчуцьким і Лубенським Тихоном незадовго до раптової смерті Владики.

Бабаєв повідомив, що епоха ремонтів у мерії тільки починається. У планах закрити їдальню на верхньому поверсі і відкрити буфет на першому. «Коли в їдальні включають грубку - всі нюхають і непритомніють. Ми зробимо буфет за типом Верховної ради, де будуть салатики, сирок, сосиски - природно, «Кременчукм'ясо», - повідомив Бабаєв.

Нагадаємо, Бабаєв взявся за ремонт свого кабінету у міськвиконкомі у грудні 2010 року.

Як відомо, незадовго до презентації кременчуцьким мером свого кабінету, його полтавський колега Олександр Мамай розповів читачам однієї з полтавських газет, що він так само закінчив ремонт свого кабінету. Облаштування обійшлося йому в 300 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги