НОВИНИ

Норвегія виділить 1,3 млн євро на виконання Плану дій Ради Європи для України

За словами норвезького посла в Україні, РЄ також має намір підтримати роботу над новим закон про вибори і та створенням Суспільного мовлення.

Уряд Норвегії ухвалив рішення додатково виділити 1,3 млн євро для реалізації Плану дій Ради Європи для України у сфері прав людини та верховенства права. Про це заявив посол Норвегії в Україні Уле Т. Хорпестад.

"Норвегія вирішила додатково підтримати План дій Ради Європи для України. Ми вже підтримуємо цей План у сумі близько 3 млн євро і вирішили зараз додати ще 1 млн 300 тис.  євро, тож загалом наша підтримка Плану дій Ради Європи для України становитиме 4 млн 300 тис. євро", - сказав Хорпестад.

Він також додав, що Норвегія "дуже підтримує" українські реформи і вважає, що та робота, яка виконується за Планом дій Ради Європи, важлива і потрібна країні для продовження реформ у правоохоронній галузі, боротьбі з корупцією, реформі судової системи та верховенства права.

Крім того, Хорпестад нагадав, що під час нещодавнього візиту Президента Петра Порошенка до Норвегії було ще раз підтверджено, що країна буде довгостроковим партнером України у підтримці реформ у правовій сфері, в галузі енергетики та енергоефективності і торгівлі.

Голова Офісу Ради Європи Мортен Енберг, у свою чергу, висловив подяку уряду Норвегії за підтримку Плану дій Ради Європи для України. 

"Виділення цих коштів означає, що Рада Європи разом з українським урядом зможе продовжувати реформування сектору права, судової системи, децентралізацію та ЗМІ. Ми також зможемо продовжити роботу в регіонах і говорити там про цінності Ради Європи, права людини, правосуддя і демократію, щоб усі українці знали, що означає, що Україна є членом Ради Європи", - сказав Енберг.

Він додав, що Рада Європи також має намір підтримати роботу над новим закон про вибори і та створенням Суспільного мовлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Рада Європи має намір виділити Україні на проведення реформ 45 млн євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.