НОВИНИ

Іноземні стратегічні радники Міноборони приступили до практичної роботи

Представники чотирьох країн запевнили, що мають чимало ідей.

Група іноземних стратегічних радників розпочала роботу в Міністерстві оборони України. Про це повідомили у прес-службі Міноборони

Зазначається, що міністр оборони України Степан Полторак провів робочу зустріч з групою іноземних радників стратегічного рівня, в ході якої сторони обговорили ситуацію на сході України і подальшу роботу радників в українському оборонному відомстві.

"Зокрема, мова йшла про те, що зараз стратегічні радники зі Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Канади та Литовської Республіки перейшли від ознайомчого етапу - до практичної роботи", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, важливим для Міноборони є оцінка та допомога у всіх сферах розпочатих реформ, тому, найближчим часом відбудуться зустрічі групи радників з главами підкомітетів Комітету реформ Міноборони України.

"Представники чотирьох різних суверенних держав запевнили, що мають чимало ідей, як для обміну досвідом, так і розвитку двосторонніх відносин, і висловили бажання приєднатися до практичного етапу реформування українського оборонного відомства", - повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, у вересні міністр оборони США Еш Картер призначив відставного генерала Джона Абізейда спеціальним радником міністра оборони України Степана Полторака. Також його радником став екс-командувач сухопутних військ Великої Британії Нік Паркер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.