НОВИНИ

Україна хоче розширити географію участі своїх миротворців у місіях ООН – Клімкін

Міністр нагадав, що Україна заявляла про свою готовність зробити такий крок після зустрічей високого рівня в ООН минулого року.

Україна має намір розширити географію участі своїх "блакитних касок" у місіях ООН. Про це заявив, виступаючи в на засіданні Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Україна надає великого значення питанню достатнього формування сил, що продовжує залишатися проблемою для операцій ООН з підтримання миру. Україна має твердий намір розширити географію участі своїх "блакитних касок" у місіях ООН", - наголосив глава українського МЗС.

Читайте також: Україна домовилась про співробітництво із управлінням ООН у справах біженців

Міністр нагадав, що Україна заявляла про свою готовність зробити такий крок після зустрічей високого рівня в ООН минулого року.

Крім того, Клімкін зауважив, що Україна підтримує необхідність більш тісної інтеграції сучасних технологій і розвідувальних можливостей в операціях з підтримання миру. За його словами, важливо, щоб країни-контрибутори були повною мірою забезпечені оперативною інформацією про ситуацію в питаннях безпеки на місцях.

Він також підкреслив, що українська сторона вважає пріоритетом миротворчої діяльності ООН політику захисту цивільного населення. У цьому зв'язку Клімкін нагадав про приєднання України в травні цього року до "Принципів Кігалі", документа, що визначає першочерговим завданням для ОПМ захист цивільного населення всіма можливими способами.

Читайте також: Україна підготувала документи щодо направлення миротворців ООН на Донбас

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.