НОВИНИ

Арбузов натякнув, що заробив 150 млн на ОВДП

Глава Національного банку України (НБУ) Сергій Арбузов пояснив, де заробив 150 млн гривень і чому не користується ідентифікаційним кодом.

«Гроші були зароблені, коли я працював у комерційному банку. Я робив інвестиції, досить давно працюю в банківській системі, розумію, що таке інструмент ОВДП, інші інвестиційні інструменти, а 2008-2009 роки взагалі відрізнялися динамічністю цін на активи...Насправді смішна історія виходить. Де ці 150 млн фігурують? У декларації. Якщо у декларації - значить, податком вони обкладені. Це результат, який підтверджений первинними документами - відповідними договорами, і він перевірявся податковою адміністрацією», - розповів Арбузов в ексклюзивному інтерв'ю DT.UA.

«І якщо б я не міг вдало вкласти свій капітал і заробити, то який же з мене був би комерційний банкір? Як же я буду керувати чужими грошима, якщо своїми управляти не можу?», - резюмував глава НБУ.

«У мене є код – я використовую для цього номер паспорта. Для цього я звернувся до податкової - мені там відмовили. Після цього я звернувся до суду, і мені там дозволили використовувати для ідентифікаційних потреб номер паспорта. Я не роблю операцій без ідентифікації - кожну з них ідентифіковано номером паспорта» - пояснив пан Арбузов.

Як повідомлялося, ще в січні Арбузов відмовився повідомити, яка компанія виплатила йому в 2009 році 150 мільйонів гривень дивідендів.

Нагадаємо, Арбузов у 2009 році отримав 150,5 мільйонів гривень сукупного доходу. Така інформація міститься в декларації про доходи Арбузова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги