НОВИНИ

БРСМ-Нафта заявила про спробу рейдерського захоплення

На думку керівництва компанії, за рейдерською атакою стоять відомі народні депутати.

Рейдерська атака на компанію «БРСМ-Нафта» «здійснюється руками ГФС і ГПУ», і за нею стоять високопоставлені чиновники з Верховної Ради, імена яких оприлюднять на цьому тижні. Про це заявив директор департаменту стратегічного маркетингу компанії Стейт Ойл, яка управляє мережею АЗС БРСМ-Нафта, Олександр Мельничук, повідомляє Нафторинок.

"За нашою інформацією, за цією атакою стоять люди з Верховної Ради України, метою яких є заволодіння майном компанії шляхом передачі майна АЗС і нафтобаз у державні органи з подальшим продажем приватній структурі", - сказав Мельничук.

За його словами, мета рейдерів - паралізувати роботу мережі АЗС БРСМ-Нафта і змусити віддати компанію в інтересах рейдерської групи.

"Рейдерська атака сьогодні відбувається руками Державної фіскальної служби за допомогою Генпрокуратури, яка введена в оману групою рейдерів. Люди, які стоять за рейдерською атакою, мають дуже суттєвий вплив на вище керівництво держави", - додав він.

Мельничук також зазначив, що обшуки і арешт майна фактично паралізували роботу компанії.

За даними БРСМ-Нафти на 1 листопада була заблокована робота 41 АЗС і трьох нафтобаз. На даний момент підраховують збитки від простою об'єктів мережі, у зв'язку з проведенням оперативно-слідчих дій правоохоронців.

Нагадаємо, напередодні генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про обшуки в офісах компанії БРСМ у справі про ухилення від сплати податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.