НОВИНИ

ФБР напередодні виборів розсекретило матеріали щодо суперечливого рішення Білла Клінтона

Наразі Білл Клінтон активно бере участь у виборчій кампанії своєї дружини.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) опублікувало матеріали розслідування, яке стосується рішення Білла Клінтона, коли він перебував на посту президента США, помилувати фінансиста і спонсора Демократичної партії Марка Річа у 2001 році.

Як повідомляє BBC, ФБР вважало, що дії колишнього президента могли бути незаконними, однак справа була закрита у 2005 році.

У відомстві пояснили, що документи опубліковані у відповідь на неодноразові прохання про їх публікацію. Всього було опублікувано 129 сторінок документів.

Наразі Білл Клінтон активно бере участь у виборчій кампанії своєї дружини Хілларі. До виборів глави США залишилося менше тижня, вони відбудуться 8 листопада 2016 року.

Білл Клінтон 15 років тому помилував бізнесмена Марка Річа. Мільярдера звинувачували в ухиленні від сплати податків і порушенні ембарго, накладеного урядом США на торгівлю з Іраном. У 1983 Річ втік від слідства до Швейцарії.

Минулого тижня директор ФБР Джеймс Комі повідомив, що його відомство розслідує нові обставини щодо електронного листування Гілларі Клінтон.

Раніше повідомлялось, що Клінтон користувалася незахищеною особистою поштою для робочого листування. У зв'язку з цим почалося розслідування, оскільки в листуванні могла виявитися секретна інформація.

Незабаром з'ясувалося, що в листах дійсно містилися секретні дані. Основні претензії до Клінтон – уразливість приватного сервера для хакерів і можливість видалення небажаного листування в порушення правил держслужби.

Клінтон пройшла допит у ФБР щодо використання особистої електронної пошти під час роботи держсекретарем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.