НОВИНИ

СБУ видворила з України російського кримінального «авторитета»

50-річний громадянин РФ був неодноразово засуджений за розбої, зберігання зброї та злісну непокору вимогам адміністрації виправних закладів.

Кримінального «авторитета» з Росії, який негативно впливав на криміногенну ситуацію у Дніпрі, видворила за межі країни Служба безпеки України спільно з Державною міграційною службою. Про це повідомив прес-центр СБУ.

Як зазначається, 50-річний громадянин РФ був неодноразово засуджений за розбої, зберігання зброї та злісну непокору вимогам адміністрації виправних закладів.

СБУ наголошує, що кримінальник мав особливий статус у злочинному середовищі та виконував функції наглядача за розподілом грошей зі злодійського «общака».

У результаті було прийняте рішення про примусове повернення громадянина РФ на територію Росії. Йому заборонено в’їзд в Україну терміном на три роки.

Нагадаємо, раніше голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявляла, що кримінальні авторитети, так звані «злодії у законі», які перебувають в Україні, працюють на російські спецслужби незалежно від країни їхнього походження. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.