НОВИНИ

Деканоідзе дала начальникам поліції областей на покращення криміногенної обстановки 1,5 місяця

Вона також поставила перед керівниками територіальних управлінь поліції вимогу щодо комплектування найбільш важливих поліцейських служб, зокрема служби дільничних офіцерів поліції.

Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе попередила начальників обласних управлінь поліції про притягнення до відповідальності за відсутність результатів у роботі – аж до клопотання про звільнення. Про це вона заявила під час відеоселекторної наради за участю заступника глави МВС, передає прес-служба Нацполіції.

Деканоідзе повідомила, що в Україні півтора місяця триватиме комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання, після завершення якого буде дано оцінку роботі кожного начальника обласної поліції.

Ключовий параметр оцінки – зменшення криміногенної ситуації в кожній області.

Вона також поставила перед керівниками територіальних управлінь поліції вимогу щодо комплектування найбільш важливих поліцейських служб, зокрема служби дільничних офіцерів поліції. Прес-служба НП зазначає, що проблема некомплекту в цьому підрозділі особливо актуальна для невеликих міст і сільської місцевості.

Нагадаємо, раніше керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що 26% керівного складу поліції не пройшли переатестацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.