НОВИНИ

Боб Ділан погодився прийняти Нобелівську премію

"Чи прийму я нагороду? Звісно", - цитує Ділана прес-служба Нобелівського комітету.

Американський музикант, поет і художник Боб Ділан погодився прийняти Нобелівську премію з літератури.

"Чи прийму я нагороду? Звісно", - цитує Ділана прес-служба Нобелівського комітету.

Він висловив вдячність за надану честь і заявив, що новина про нагородження "відібрала в нього мову". При цьому поки невідомо, чи буде Ділан особисто бути присутнім церемонії нагородження в Стокгольмі 10 грудня.

Раніше повідомлялося, що Боб Ділан, якому була присуджена нобелівська премія з літератури, видалив згадку про нагороду зі свого офіційного сайту. Його мовчання обурило Нобелівський комітет.

Боб Ділан (Роберт Аллен Циммерман) – американський музикант, автор і виконавець пісень, художник, письменник і кіноактор. Народився 24 травня 1941 року в Дулут, штат Міннесота. Дідусь і бабуся музиканта в 1905 році переїхали в США із Одеси. Ділан є культовою фігурою у світі рок-музики протягом останніх 50 років. Багато його пісень, такі, як Blowin' in the Wind і The Times They Are a-Changin' стали гімнами руху за громадянські права і антивоєнного руху в США. Журнал Rolling Stone назвав Ділана другим за значимістю виконавцем в історії музики. У 1988 році Ділан увійшов у Зал слави рок-н-ролу, шість його композицій входять в Зал слави "Греммі". Музикант також є володарем премій "Греммі", "Золотий глобус" і "Оскар".
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.