НОВИНИ

Roshen вивів із Росії в Україну $72 млн дивідендів

Повідомляється, що з цієї суми до бюджету України було сплачено 125,63 млн грн податків

За період 2014-2016 років корпорація Roshen отримала і вивела в Україну дивіденди від Липецьких активів (Росія) в розмірі $72,06 млн. Про це повідомили в прес-службі корпорації, передає Ліга.

Повідомляється, що з цієї суми до бюджету України було сплачено 125,63 млн грн податків. Решта грошей, як запевняють в корпорації, системно вкладається в благодійні проекти і інвестується в українське виробництво.

За вказаний період в реалізації знаходяться три благодійні проекти. Зокрема, 165,85 млн грн витрачено на будівництво Театру на Подолі в Києві, який відкриється вже навесні 2017 року. 

У компанії також повідомили, що 54 млн грн корпорація інвестувала в проект допомоги національній дитячій спеціалізованій лікарні і поліклініці ОХМАТДИТ в Києві, ще 30 млн грн планує вкласти до літа 2017 року.

Також повідомляється, що 17,07 млн ​​грн корпорація витратила на будівництво вольєрів у Черкаському зоопарку. Планується, що проект буде завершений в листопаді 2016 року.

Нагадаємо, російські активи кондитерської корпорації Roshen були виставлені на продаж за 200 млн доларів. Проте покупця на активи поки що немає.

Раніше ЗМІ назвали ймовірного покупця фабрики Roshen у Липецьку, проте у кондитерській корпорації Roshen спростували цю інформацію. Інвестгрупа ICU, яка займається продажем компанії повідомила, що процес продажу російських активів корпорації Roshen у Липецьку ускладнений через накладений на них арешт