НОВИНИ

Українську штангістку позбавили срібної медалі Олімпіади-2008

Крім українки, МОК позбавив медалей ще п'ятьох спортсменів.

Міжнародний олімпійський комітет позбавив українську спортсменку Ольгу Коробку срібної медалі в змаганнях з важкої атлетики, яку вона завоювала на літніх Олімпійських іграх 2008 року в Пекіні.

Як сказано в повідомленні МОК, у вживанні допінгу під час проведення Олімпіади-2008 викриті представники України, Білорусі, Росії, Казахстану, Узбекистану, Іспанії, Куби й Азербайджану.

Крім українки, МОК позбавив медалей ще п'ятьох спортсменів: білоруска Анастасія Новікова (бронза), борець вільного стилю Сослан Тигієв, який представляв на Іграх-2008 Узбекистан (срібна медаль), а також важкоатлети з Білорусії і Казахстану Андрій Рибаков (срібло) і Таймураз Тигієв (срібло) та росіянка Катерина Волкова (бронза, 3000 метрів, біг).

Також МОК анулював результати кубинця Вільфредо Мартінеса, який став п'ятим чоловічих стрибках у довжину, а також іспанку Жознфін Онью, яка не змогла вийти у фінал бігу на 100 метрів з бар'єрами. Остання раніше також представляли Кубу. 

У серпні, окрім Ольги Коробки, на допінгу попалася Наталія Давидова (бронза в категорії до 69 кг). Раніше легкоатлеток із РФ через допінг позбавили золота Олімпіади-2008 у Пекіні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.