НОВИНИ

Парубій розповів, що вніс в е-декларацію

Голова ВР спростував інформацію, поширену деякими ЗМІ про «п’ять квартир і два будинки».

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заповнив і подав електронну декларацію. Про це спікер українського парламенту повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні нарешті, попри технічні проблеми з порталом НАЗК зміг зареєструвати Е-Декларацію" - написав вын.

Також Парубій спростував інформацію, поширену деякими ЗМІ про «п’ять квартир і два будинки».

"Після реєстрації ряд інтернет ЗМІ приписали мені: «п’ять квартир і два будинки». Це відверта неправда, адже згідно роз’яснення представників Національного агентства з питань запобігання корупції я мав вказати будиночок та землю двічі – один раз як власність дружини, а другий раз – як своє право користування. Фактично, це наша спільна сімейна власність. Тому і виходить, що будиночок один, а в декларації його необхідно вказати двічі

Дружина має у власності квартиру на 21,6 м2. Крім того їй належить земельна ділянка 11 соток з будиночком на 32 м2. До речі фото цього дерев’яного будиночку не раз публікували вітчизняні ЗМІ", - зазначив спікер.

 

Крім того, голова ВР оприлюднив детальну інформацію про задеклароване

"Така сама ситуація і з квартирою батька на 142,6 м2, де ми проживаємо з сім’єю. Власниками цієї квартири є мій батько та рідний брат зі своєю сім’єю – це наша родинна квартира, де я виростав. Але оскільки проживаємо там ми з сім’єю, згідно цієї декларації ми маємо вказати на праві користування для кожного члена нашої сім’ї. Ось і виходить, що ця квартира значиться в декларації тричі.

Ще одна квартира на 41,58 м2 зазначена оскільки я там формально зареєстрований, хоча я не маю ані права власності на неї, ані проживаю там. Фактично там проживає мій брат з сім’єю, а належить вона державі, оскільки ще не приватизована", - йдеться в повідомленні.

Парубій також зазначив, що задекларував номер в готелі, у якому проживає у Києві.
 
"Більшу частину року проживаю в Києві, в готелі Київ. Відповідно і задекларував цей готельний номер на 50 м2. І не раз запрошував журналістів у цей готельний номер на інтерв’ю. Так само показав суму коштів, яку держава виплачує народному депутату на оренду житла та перераховує на рахунок готелю" - написав він.

Раніше повідомлялось, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заповнив і подав електронну декларацію за 2015 рік.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції 27 жовтня проведе позачергове засідання через технічні проблеми з подачею електронних декларацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.