НОВИНИ

Луценко анонсував внесення до ВР пропозиції щодо поліпшення процедури заочного засудження

За словами очільника ГПУ, пропозиції внесуть цього тижня.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко анонсує внесення до Верховної Ради пропозицій щодо удосконалення процедури заочного засудження осіб.

"Ми розробили пропозиції щодо удосконалення закону про можливе заочному засудження і ще на цьому тижні, через депутатів, які співпрацюють з Генпрокуратурою, будемо готові внести їх на розгляд Верховною Радою", - сказав.

Нагадаємо, у Генеральній прокуратурі України створили Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, якому передали справу екс-президента Віктора Януковича. До цього її вів Департамент спеціальних розслідувань під головуванням Сергія Горбатюка.

На думку Горбатюка, рішення забрати у нього розслідування справи екс-президента Віктора Януковича не має об’єктивних підстав  та зашкодить розслідуванню.

В свою чергу адвокати родин Небесної сотні вважають, що рішення ГПУ забрати у Департаменту спеціальних розслідувань справу Віктора Януковича і, водночас, значну кількість слідчих, матиме низку негативних наслідків.

За словами генпрокурора, Горбатюк наполягає виключно на очному процесі у справі Януковича, що і стало підставою до такого рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.