НОВИНИ

Міграційна служба назвала кількість іноземців, які цьогоріч отримали українське громадянство

Громадянами України від початку року стали понад 10 тисяч іноземців.

За вісім місяців поточного року кількість іноземців, які отримали громадянство України становить – 10 698 осіб, у тому числі і діти. Окрім того, 683 особи без громадянства отримали паспорт України. Про це повідомило Державна міграційна служба у відповідь на запит Тижня.

З них, зокрема, громадянство отримали за народженням – 7 006, за територіальним походженням – 2 593, на підставі угоди про спрощений порядок зміни громадянства – 51, поновлено у громадянстві – сім та прийнято до громадянства указом президента – 325 осіб.

Також громадянство надано внаслідок усиновлення – 18, внаслідок опіки – 123, визнано судом недієздатною через встановлення над нею опіки – 1, дитиною у зв’язку з перебуванням у громадянстві батьків – 566, внаслідок визнання або встановлення батьківства чи материнства – 8.

Зазначається, що обліку кількості звернень щодо отримання громадянства не ведеться.

Нагадаємо, упродовж січня-серпня поточного року дозвіл на виїзд за кордон на постійне місце проживання отримали понад  8,5 тисяч українців. До п’ятірки найпопулярніших країн, де воліють жити наші співвітчизники, входять США, Ізраїль, Росія, Німеччина та Угорщина.

Окрім того, протягом поточного року кількість громадян Росії, які звернулись до міграційної служби України із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, становить 50 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.