НОВИНИ

Нобелівський комітет обурило мовчання Боба Ділана

Ділан не відповів на жоден дзвінок, не дав інтерв'ю на цю тему і видалив зі свого сайту інформацію про "нобелівку".

Відсутність реакції лауреата Нобелівської премії з літератури 2016 року Боба Ділана на вручення йому нагороди обурило Нобелівський комітет. Один з членів журі дорікнув Ділану, який досі не відповів на всі спроби Шведської королівської академії наук зв'язатися з ним, інформує DW.

«Потрібно називати речі своїми іменами: так поводитися неввічливо і зарозуміло», – заявив в ефірі шведського телеканалу письменник Пер Вестберг.

Відтоді, як стало відомо про присудження йому Нобелівської премії, Боб Ділан не відповів на жоден дзвінок зі Шведської академії, не дав жодного інтерв'ю на цю тему і навіть видалив зі свого сайту інформацію про «нобелівку».

Невідомо також, чи прибуде він на урочисте вручення нагород, яке відбудеться 10 грудня в Стокгольмі.

Виступ Пера Вестерберга став першим публічним проявом обурення Нобелівського комітету. До цього єдиною реакцією на мовчання Ділана було оголошення про те, що Шведська академія припиняє спроби зв'язатися з музикантом.

Нагадаємо, 13 жовтня, у Стокгольмі оголосили лауреата Нобелівської премії з літератури. Ним став культовий американський співак Боб Ділан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.