НОВИНИ

У Києві в рамках експерименту частково перекриють вулицю Сагайдачного

Експеримент планують проводити упродовж місяця.

Столична влада розпочинає експеримент з упровадження нової транспортно-пішохідної схеми на Подолі, в рамках якого частково перекриють рух по вулиці Сагайдачного.

Про це заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель, повідомляє Українська правда. Київ.

«Але ці зміни будуть не з понеділкаю. До кінця тижня будуть уже підписані документи, і ми почнемо впроваджувати проект щодо зміни організації дорожнього руху по вулиці Сагайдачного і по вулиці Братській», – сказав він.

Вулиця Сагайдачного буде повністю пішохідною на відрізку від Контрактової площі до вулиці Андріївської. А від вулиці Андріївської до Поштової буде односторонній рух. Експеримент планують проводити упродовж місяця. 

Згідно зі схемою, автомобілісти, яким треба потрапити з Контрактової площі на Поштову рухатимуться по вулицях Покровській, Андріївській і по частині Сагайдачного.   

Перед перекриттям і новою організацією руху, будуть встановлені відповідні знаки, інформаційні вказівники про зміну руху зі схемою та нанесена тимчасова – жовтого кольору – розмітка.

«Наразі цих знаків ще немає, але все це має бути виготовлене і встановлене до кінця тижня. Тобто наразі ще тривають підготовчі роботи. Саме перекриття буде, найімовірніше, з наступного тижня – з 31 жовтня», – сказав головний спеціаліст управління інженерно-транспортної інфраструктури Департаменту містобудування та архітектури і співавтор схеми Віктор Петрук.

Раніше КМДА планувала робити пішоходною вулицю Петра Сагайдачного у вихідні, святкові та неробочі дні релігійних свят з 12:00 до 22:00, в межах від Контрактової площі до вулиці Андріївської. ​

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.