НОВИНИ

В сирійському Алеппо частково відновилися бойові дії

У декількох районах міста були чутні постріли та роботу артилерії.

В суботу, 22 жовтня, в декількох районах сирійської Алеппо поновилися бойові дії після завершення оголошеної керівництвом РФ і Сирії гуманітарної паузи.

Як повідомляє Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, в кількох районах міста, які контролюють повстанці, були чутні постріли та звуки артилерії.

Повідомляється, що за час гуманітарної паузи більшість повстанців і мирних жителів не покинули місто, побоюючись арештів.

Раніше повідомлялось, що ООН не змогла провести евакуацію мирних жителів з Алеппо.

Раніше у зверненні до Генеральної асамблеї ООН міжнародна правозахисна організація Amnesty International повідомила, що сирійська авіація при підтримці російських ВКЗ у Алеппо має намір за допомогою бомбардувань домогтися того, щобмісто знелюдніло, і встановити там свій контроль.

Зазначимо, у Алеппо вранці в четвер, 20 жовтня, почалася «гуманітарна пауза»

За словами російської сторони, ця пауза введена для того, щоб дати можливість цивільним жителям і повстанцям покинути місто, яке перебуває в облозі.

У США рішення РФ про «гуманітарну паузу»​ в Алеппо назвали запізнілим. ООН заявила, що вітає будь-яку паузу у військових діях в Алеппо.

Пізніше стало відомо, що гуманітарні коридори, створені для евакуації цивільного населення з Алеппо, були обстріляні з снайперської і стрілецької зброї.

Зазначимо, Рада Федерації Росії 12 жовтня схвалила безстрокову воєнну інтервенцію в Сирію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.