НОВИНИ

Рада схвалила реструктуризацію боргу ДП "Антонов"

Підприємство буде погашати заборгованість перед державою щокварталу рівними частинами протягом 10 років, починаючи з 1-го кварталу 2017 року.

Верховна Рада України схвалила реструктуризацію боргу державного підприємства "Антонов" перед державою за облігаціями, випущеними в 2009 році по державні гарантії. За відповідний закон "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства" Антонов "(№5244) в цілому проголосували 285 народних депутатів.

Закон передбачає, що підприємство "Антонов" буде погашати заборгованість перед державою щокварталу рівними частинами протягом 10 років, починаючи з 1-го кварталу 2017 року.

Із дня набрання чинності цим законом, штрафні санкції на суму заборгованості не нараховуються, а нараховані на день набрання чинності закону пені та інші штрафні санкції  – списуються.

Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його публікації.

Нагадаємо, 14 червня Верховна Рада прийняла закон про фінансову реструктуризацію, що запроваджує механізм добровільної фінансової реструктуризації підприємств-боржників з метою врегулювання ситуації з проблемними кредитами і відновлення кредитування економіки банками. 15 липня президент України Петро Порошенко підписав закон про фінансову реструктуризацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.