НОВИНИ

Росія відпрацювала нанесення ракетних ударів із "Іскандерів"

У навчаннях взяли участь близько 100 військовослужбовців, було задіяно більше 20 одиниць техніки.

У Росії на Лужському полігоні Західного військового округу пройшли тренування розрахунків оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) "Іскандер-М". Як повідомляє 20 жовтня прес-служба ЗВО, тактичне навчання відбулося в рамках підсумкової перевірки за 2016 навчальний рік.

"Під час перевірки командування округу оцінило здатність командирів приймати самостійні рішення в різних умовах обстановки, а також практичні навички бойових розрахунків ОТРК "Іскандер-М" з підготовки комплексів до стрільби і виконання одиночних і групових електронних пусків ракет по цілях, що імітує командні пункти і радіолокаційні станції (РЛС) умовного противника, що знаходяться на відстані в кілька сотень кілометрів", - йдеться в повідомленні.

Ракетники здійснили багатокілометрові марші в райони занять, відпрацювали завдання з розгортання "Іскандерів" і зміни стартових позицій, завантаженні ракет з транспортних та транспортно-заряджаючих машин, додали в прес-службі. У навчаннях взяли участь близько 100 військовослужбовців, було задіяно більше 20 одиниць техніки ракетного з'єднання ЗВО.

Нагадаємо, раніше естонські ЗМІ писали про перекидання «Іскандер-М» у Калінінград. Комплекс транспортували на кораблі з району Санкт-Петербурга. 

Згодом розвідка США підтвердила дані, оприлюднені естонськими ЗМІ. 

У міністерстві оборони РФ заявили, що російські військові не раз перекидали ракетні комплекси «Іскандер» в Калінінградську область і будуть робити це в майбутньому в рамках бойової підготовки. У НАТО негативно оцінили такі дії Росії. Президент Литви Даля Грибаускайте назвала розміщення Росією ракетних комплексів «Іскандер» у Калінінградській області актом агресивної демонстрації сили проти всієї Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.