НОВИНИ

Рада сьогодні розгляне проект держбюджету-2017 у першому читанні

Першим на порядку денному стоїть законопроект про заборону ввезення книг з території держави-агресора.

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер, 20 жовтня, розгляне проект державного бюджету на 2017 рік у першому читанні. Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Першим на порядку денному стоїть законопроект про заборону ввезення книг з території держави-агресора і тимчасово окупованих територій з антиукраїнським змістом.

Далі Рада планує включити до порядку і прийняти рішення по ряду законопроектів. Серед яких, зокрема, про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" і про зміну режиму роботи Ради, яким буде передбачено проведення пленарних засідань виключно по вівторках і четвергах.

Також парламент має намір включити до порядку і прийняти рішення щодо законопроектів про збільшення ставки акцизного, екологічного податків та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом і законопроект про дозвіл стягнення до державного бюджету активів громадян, придбаних на необґрунтовані доходи, в розмірі від 1 тисяч мінімальних зарплат (на даний момент - близько 1,45 млн гривень).

Крім того, Рада планує розглянути проект постанови про прийняття декларації пам'яті і солідарності з Сеймом Литви і Польщі.

У другому читанні парламент має намір розглянути законопроекти про встановлення мораторію на проведення перевірок бізнесу.

Нагадаємо, 21 вересня ​Верховна Рада прийняла на розгляд проект закону про державний бюджет на 2017 рік. Законопроект має пройти перше читання не пізніше 20 жовтня, третє - 25 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.