НОВИНИ

Опитування показало ставлення росіян до України, ЄС та США

Найкраще громадяни РФ ставляться до Китаю.

Більша частина росіян негативно ставляться до Сполучених Штатів Америки, країн Європейського Союзу, Туреччини та України. Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Левада-центру».

Так, згідно з результатами опитування, в основному погано до США ставляться 44% респондентів, дуже погано – 20%. При цьому позитивне ставлення до США мають 21% росіян, а дуже добре – тільки 2%.

Схожа ситуація зі ставлення громадян РФ і до Європейського союзу. Переважно погане ставлення мають 41% респондентів, дуже погане – 17%; водночас переважно добре до ЄС ставляться 25% росіян, дуже добре – 2%.

Переважно погане ставлення до України мають 38% росіян, дуже погане – 18%. В основному добре до українців ставляться 24% росіян, дуже добре – 2%. При цьому 17% респондентів вагалися з відповіддю.

Переважно добре до Китаю ставляться 61% респондентів, дуже добре –11 %, в основному погано – 10%, дуже погано – 3%.

До Японії в основному добре ставляться 51% росіян, дуже добре – 5%, в основному погано – 17%, дуже погано – 4%.

До Туреччини переважно погане ставлення мають 40% респондентів, дуже погане ставлення – 13%, переважно добре – 28%, дуже добре – 3%.

І зрештою до Грузії переважно погано ставляться 33% респондентів, дуже погано – 9%, в основному добре – 36%, дуже добре – 3%. 

Нагадаємо, згідно з даними опитування  «Левада-Центр», довіра росіян до президента Росії Владіміра Путіна знизилася з 80% в 2015 році до 76%. 

Крім цього, згідно з іншим опитуваннм, росіяни стали менше довіряти повідомленням ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.