НОВИНИ

Apple наприкінці жовтня може показати новий комп'ютер Mac

Випуск нової лінійки Mac від Apple очікувався давно.

Компанія Apple має намір представити нову лінійку комп'ютерів Mac. За даними видання Recode, яке посилається на обізнані джерела, їх можуть показати на заході, який відбудеться 27 жовтня.

За розрахунками експертів, продажі комп'ютерів Apple в третьому кварталі виявилися слабкими, провиною, в тому числі, може бути і відсутність нових моделей Mac.

Apple спочатку призначила дату публікації фінансової звітності за липень-вересень на 27 жовтня, проте потім перенесла її на 25 жовтня. Як пише видання, компанія може представити новий ноутбук MacBook Pro.

На думку експертів, це очікуваний крок, оскільки у вересні Apple, представила MacOS Sierra.

На цей раз презентація нових комп'ютерів пройде в новому кампусі компанії Apple в Купертіно, а не в Сан-Франциско, де раніше проходили багато заходів компанії.

Випуск нової лінійки Mac від Apple очікувався давно, проте компанія не робила ніяких анонсів. 

Нагадаємо, 7 вересня в Bill Graham Civic Auditorium в Сан-Франциско компанія Apple офіційно презентувала нову лінійку своєї високотехнологічної продукції, зокрема, смартфони iPhone 7 і iPhone 7+.

Згодом компанія Apple офіційно випустила нову операційну систему для мобільних пристроїв – iOS 10, яка доступна для всіх моделей айфонів, починаючи з iPhone 5, а також для айпадів, починаючи з iPad mini 2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.