НОВИНИ

Під українські санкції потрапили російські виробники транспорту "КАМАЗ" і "Трансмашхолдинг"

Стосовно "КАМАЗу" вводиться обмеження торгових операцій, а щодо ТМХ застосують блокування активів - тимчасове обмеження права користуватися і розпоряджатися належним їй майном, обмеження торгових операцій на території України, перешкоджання виведення капіталу за межі країни.

Україна розширила санкції відносно Російської Федерації, обмеживши, серед іншого, діяльність найбільших російських виробників автотранспорту і залізничного рухомого складу - ПАТ "КАМАЗ" і ЗАТ "Трансмашхолдинг" (ТМХ). Відповідне рішення закріплене указом президента України №467 / 2016, текст якого і відповідні санкційні списки розміщені на веб-сайті глави держави.

Згідно з документом, відносно найбільшого російського виробника вантажних автомобілів ПАТ "КАМАЗ" терміном на рік вводиться обмеження торгових операцій.

Санкції проти ТМХ, якому в Україні належить ПАТ "Луганськтепловоз" (зареєстровано в Сєверодонецьку Луганської обл.), включають блокування активів - тимчасове обмеження права користуватися і розпоряджатися належним їй майном, обмеження торгових операцій на території України, перешкоджання виведення капіталу за межі країни.

ПАТ "КАМАЗ" в Україні було представлено створеним в 2007 році ТОВ "Торговельне представництво КАМАЗ" (Київ), яке, згідно з держреєстру, ліквідовано в квітні 2015 року, а його правонаступником є ​​ТОВ "Торгова компанія" КАМАЗ "(Чернігів).

Раніше повідомлялось, що президент України Петро Порошенко підписав указ, яким продовжив санкції щодо росіян і російських компаній і в той же час розширив список осіб, які підпадають під санкції.

Нагадаємо, 15 вересня, Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про затвердження узгодженої 7 вересня постпредами країн ЄС пропозиції про продовження на шість місяців (до 15 березня 2017 року) індивідуальних санкцій щодо 146 російських і українських фізичних і 37 юридичних осіб. Санкції будуть діяти до 15 березня 2017 року.

В свою чергу, РНБО України ухвалила рішення про застосування санкції до осіб, причетних до протиправних дій проти громадян України.

Йдеться, зокрема, про представників правоохоронних та судових органів РФ, відповідальних за незаконне переслідування громадян України Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших, які були неправомірно затримані, засуджені, й досі незаконно утримуються на території Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.