НОВИНИ

Рада дала право на пенсію нарівні із військовими тим, хто отримав інвалідність в АТО

За документ проголосували 264 нардепи.

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №2345а "Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб "(щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсію нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей)". За документ проголосували 264 нардепа.

"Метою законопроекту є встановлення соціальної справедливості та врегулювання питання призначення пенсії особам, які стали інвалідами внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції і забезпечення її проведення, членам їх сімей, а також родичам загиблих, при зазначених обставинах", - йдеться в пояснювальній записці до закону.

Зокрема, документом передбачається включити до переліку осіб, які стали інвалідами у зв’язку з пораненням, каліцтвом, контузією або внаслідок захворювання, пов’язаного з безпосередньою участю в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час безпосередньої участі в АТО.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що до української армії з початку року вступили 60 тис. добровольців.

Нагадаємо, 12 липня депутати Верховної Ради дозволили укладати контракти на конкретно визначений термін під час дії в країні "особливого періоду".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.