НОВИНИ

Качинський погодився на ексгумацію загиблого під Смоленськом брата-близнюка

Тіло загиблого в авіакатастрофі у Росії президента проаналізують.

Ярослав Качинський дав свою згоду на ексгумацію тіла свого покійного брата-близнюка Леха, повідомляє DW.

«Я погодився з рішенням прокурора по ексгумації. Тіла, коли їх повернули в Польщі, не було проаналізовано. Не було автопсии», - сказав Качинський.

Раніше повідомлялося, що у Польщі ексгумують тіла жертв катастрофи під Смоленськом за винятком тих, чиї останки вже були розглянуті в ході розслідування. 7 березня у Варшаві розпочалося повторне розслідування Смоленської катастрофи.

Нагадаємо, Лех Качиньський, колишній президент Польщі, загинув у 2010 році в авіакатастрофі в Росії. Разом з ним на борту перебували 95 високопоставлених осіб.

Літак Ту-154 польського президента Леха Качинського розбився 10 квітня 2010 року під Смоленськом. Загинули 96 людей - 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. Серед загиблих - президент, його дружина і частина керівництва країни.

У січні 2011 роу контрольована російською владою МАК оприлюднила остаточний звіт про причини Смоленської трагедії, в якій всю провину за катастрофу польського урядового літака Ту-154 поклала на польську сторону, не побачивши жодної вини в діях росіян. Згодом у Росії заявили, що не видадуть Польщі уламки літака Качинського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.