НОВИНИ

Порошенко поїде в зону АТО для зустрічі з військовослужбовцями

Сьогодні президент зустрінеться з військовими, які в рамках шостої хвилі демобілізації поїдуть додому.

Президент України Петро Порошенко має намір у суботу відвідати зону проведення антитерористичної операції для зустрічі з військовослужбовцями, які будуть звільнені в рамках демобілізації шостої хвилі.

"Зараз я прямую в зону АТО. Там буде зустріч з військовими, які зараз в рамках демобілізації шостої хвилі відправляються додому. Як я і обіцяв, я поставив завдання, щоб до кінця жовтня шоста хвиля демобілізації була завершена", - сказав він, виступаючи у час передачі озброєння і військової техніки особовому складу ЗСУ в Чугуєві (Харківська область) у суботу.

Порошенко також підкреслив, що з кінця жовтня "українська армія стає контрактною, добровольчою".

"Я поставив завдання, щоб всі військовослужбовці пройшли хороший рівень бойової підготовки, тренувань і навчання. Так само, як і 13 тис. військовослужбовців, які будуть проходити строкову службу", - сказав він.

Глава держави також звернувся до військових з проханням не втрачати навичок, отриманих в ході АТО, після демобілізації.

Нагадаємо, 26 вересня Президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військових шостої хвилі. За словами президента, військові, яких мобілізували минулого року, повернуться додому до кінця жовтня. Також він заявив, що наразі не має наміру оголошувати сьому хвилю мобілізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.